PR

Dobré PF poznáte podle reakcí

Když pracuji s lidmi dennodenně jako markeitngový konzultant, je přání k Vánocům a do nového roku přirozená věc. Podáme si ruce, napíšeme e-mail, nebo mezi řečí po telefonu. Přijde to tak nějak samo.

Ale co klienti cestovky? Jsou to lidé, kteří s námi byli na akci třeba i více než před půl rokem. S některými jsem se neviděl osobně, ale byl s nimi na zájezdu jiný průvodce.

Jak se na Vánoce s grácií připomenout, poděkovat lidem, že byli na akci zrovna s námi, motivovat k tomu, aby se vrátili a odlišit se od konkurence, která řeší tu samou otázku? Přesně tyhle otázky jsem si položil.

Nápad přišel celkem rychle. E-mail, nuda, splyne s newslettery našimi i konkurence. Nejsnažší řešení, chce to více iniciativy. Sociální sítě, nejsou na nich všichni, obecný příspěvek působí neosobně. A tak se zrodily v hlavě staré dobré pohlednice.

Na všech našich akcích pořizujeme fotografie, každého z účastníků tak máme 100% někde zachyceného. Vybrat správné fotky, vymyslet přání, trocha grafické práce a voliá, pohlednice byly na světě. Rukou vypsaný adresát dává punc osobního přístupu ke každému klientovi.

A jaké jste měli reakce vy na vaše PFka?

Iveta Sigmundová (E-mail)
Ahoj Honzíku, pohlednice přišla a je naprosto ÚÚÚÚÚŽŽŽŽŽŽAAAASSSSNNNÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!! Je to perfektní marketing :), uvázali jste si mě do důchodu :) :) :) …. Tedy do toho mého…. :)

Klára Drábková (SMS)
Jeeeeee, děkujeme zlato, je to krásný :-)

Veronika Drábková (FB) 
Ahoj :-) děkujeme za pohledky :-) :-)

Tereza Vášová (FB)
Teda kuciii, vy jste ale sladousi s tim pohledem! To mi udelalo mooooc velkou radost!!!!

PF front and back
PF front & back

Napsat komentář